KONST / Litografier / Färglitografi 9287337
*
nr 928 7337
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 194/250, Löst blad, bladets mått: 60 x 60
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2014
kl 19:35:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/12 19:20:54
1
800 kr
1/12 19:23:16
2
800 kr
1/12 19:23:16
1
800 kr (Budbetjänt)
1/12 19:27:24
2
900 kr
1/12 19:28:57
1
Vinnande bud
1/12 19:30:46
2
1.100 kr
1/12 19:30:46
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:27
-
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23
-
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:15
*
Madeleine Pyk
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Läs om budbetjänten
nr 928 7337
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 194/250, Löst blad, bladets mått: 60 x 60
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/12 19:20:54 | 1 | 800 kr |
1/12 19:23:16 | 2 | 800 kr |
1/12 19:23:16 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
1/12 19:27:24 | 2 | 900 kr |
1/12 19:28:57 | 1 | Vinnande bud |
1/12 19:30:46 | 2 | 1.100 kr |
1/12 19:30:46 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad löst blad madeleine pyk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2118 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), "Ryttare". Signerad "Rosa..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:27 -
2114 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "Skeppsholmen". ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:23 -
2117 Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. "sweiz". Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:15